O Residence Club

Chcete sa dozvedieť viac?

Apartmány

Prehľad apartmánov, ktoré ponúkame exkluzívne pre členov klubu.

Zábava pre rodiny

V Residence Clube na vás čaká množstvo zábavy pre celú rodinu po celý rok.

Residence Club – apartmány svetovej úrovne v srdci Európy

Vitajte na Slovensku. Malebná krajina v srdci Európy vás okamžite očarí nádhernou a rozmanitou prírodou, historickým dedičstvom a mnohými možnosťami relaxu. Dovolenka v nádhernej slovenskej prírode vám dodá energiu a poskytne množstvo zážitkov.

exterier-1-zima.jpg

Práve túto filozofiu napĺňa Residence Club. Predstavte si miesto v horách, kde si môžete vychutnávať pohodu počas celého roka. Miesto na relax a oddych, ktoré harmonicky zapadá do okolitej prírody.

Residence Club –
dovolenková destinácia vašich snov

Naša filozofia

Naše apartmány uprostred krásnej prírody sú spojené s najlepšími službami poskytovanými 4-hviezdičkovým Residence Hotelom, kde môžete nájsť služby a komfort svetovej úrovne, vynikajúcu medzinárodnú kuchyňu a celoročný servis kombinovaný s relaxom a dobrodružstvom (centrum ajurvédy, spa centrum, tenis, reštaurácie, turistika, bowling a mnohé ďalšie možnosti) priamo v areáli alebo v jeho blízkosti.

Rekreácia, konferencie, tréningové aktivity alebo podnetné výlety, bez ohľadu na dôvod vášho pobytu, Residence Club v kombinácii s Residence Hotelom je unikátnym zážitkom na unikátnom mieste.

Štandard prvej triedy

Každý z 31 apartmánov spĺňa najvyššie štandardy kvality. Vybrať si môžete z nasledujúcich možností:

Elegantne zariadené apartmány hosťom ponúkajú príjemné zážitky, od luxusnej výbavy cez 24-hodinovú izbovú službu až po nádherný výhľad na panorámu Donovalov priamo zo súkromia apartmánu.

Vaša súkromná rezidencia

Teraz si predstavte, že vďaka filozofii Timeshare môžete svoj apartmán snov navštíviť kedy len chcete – ako vašu Residence Club rezidenciu. Na výber máte tiež ďalšie apartmány zo siete Timeshare apartmánov siete RCI.

Residence Club je nepochybne správna voľba pre ľudí hľadajúcich špičkový komfort a relax, ktorý sa nedá opísať, len precítiť.

Vychutnajte si prírodu a možnosti relaxu

exterier-jar-2-.jpg

Obklopený nádhernými horami, Residence Club ponúka ú žasný výhľad na zelené kopce v lete a na majestátne hory prikryté snehom v zime.

Určujúcou vlastnosťou Residence Club je relax, ktorý zahŕňa bazén, turistiku, centrum ajurvédy, spa centrum, ako aj mnohé ďalšie aktivity priamo v areáli alebo v jeho blízkosti.

Chcete sa dozvedieť viac?