Relaxujte v Residence Club

Chcete sa dozvedieť viac?

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa fotogalériou komfortných priestorov Residence Club.

Apartmány

Prehľad apartmánov, ktoré ponúkame exkluzívne pre členov klubu.

Zábava pre rodiny

V Residence Clube na vás čaká množstvo zábavy pre celú rodinu po celý rok.

wellness-thumb2912101.jpgRelax centrum

Začnite svoj deň v Residence Clube aktívnym oddychom. Zahrajte si tenis, choďte si zaplávať, vyberte sa na turistiku alebo cykloturistiku. V zime si môžete zalyžovať v jednom z najlepších stredísk na Slovensku, alebo si vychutnať pokoj a krásu prírody na bežkách.

Po príjemne strávenom dni v okolí Residence Club si môžete naplno vychutnať jeho služby a doplniť si sily na ďalší aktívny deň. Nie je nič lepšie ako relax vo wellnes centre s masážami, tureckou i suchou saunou či vírivkou.

spa-salts-and-stones-thumb7990649.jpgCentrum Ayurvedy

Nájsť rovnováhu medzi telom a dušou vám pomôžeme v exkluzívnom centre ajurvédy. Cieľom ajurvédy je obnovenie telesných a duševných síl človeka. K udržaniu vášho zdravia prispejú masáže s liečivými olejmi, ktoré vám poskytneme v príjemnej atmosfére centra.

Aby ste si vychutnali tieto služby, nemusíte ani vychádzať z hotela, všetky sú súčasťou vybavenia Residence Club.

Svetová gastronómia

K správnemu relaxu patrí aj dobré a zdravé jedlo, ktoré vám ponúkajú skúsení šéfkuchári. Užite si zábavu a pohodlie v hotelovom bare, prípadne využite konferenčnú miestnosť.

Babysitting

Residence Club ponúka aj možnosť profesionálneho stráženia detí. Vaše dieťa si užije chvíle plné zábavy a vy budete mať čas sami na seba.