Timeshare

Pohodlie domova s komfortom hotela.

Chcete sa dozvedieť viac?

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa fotogalériou komfortných priestorov Residence Club.

Apartmány

Prehľad apartmánov, ktoré ponúkame exkluzívne pre členov klubu.

Zábava pre rodiny

V Residence Clube na vás čaká množstvo zábavy pre celú rodinu po celý rok.

Timeshare je príležitosť, pri ktorej získavate užívacie právo na pobyt v luxusnom apartmáne počas vami zvoleného obdobia v roku. Toto právo vám prináša množstvo výhod.

Výhody timeshare

izba032.jpgNajvýznamnejšou z nich je možnosť vopred naplánovať svoj pobyt v apartmáne rok dopredu. Ďalšou významnou možnosťou je vymeniť svoj pobyt v apartmáne na Donovaloch za ktorúkoľvek inú destináciu na celom svete v sieti RCI. Jeden rok si tak môžete vychutnávať nádhernú zimu na horách na Slovensku, ďalší sa môžete ponárať vo vodách exotického Karibiku. Jednoducho, vaše dovolenkové môžnosti budú neobmedzené. Pokiaľ vám nevyšiel čas na dovolenku, svoj týždeň môžete darovať, prípadne ho presunúť do nasledujúceho roku alebo prenajať.

Hodnota vašej investície stúpa

Výhodou práv pobytu je, že sú obchodovateľné a ich hodnota stúpa. Pritom cena nadobudnutého ubytovania sa počas celého členstva v klube v porovnaní s cenami ubytovania v hoteli prakticky nemení.

Residence Club vám neprináša len exkluzivitu. Spája sa v ňom pohodlie domova s komfortnými službami hotela. Zatiaľ čo si vychutnávate súkromie vo vašom apartmáne, personál v Residence Club je 24 hodín pripravený poskytnúť vám hotelové služby. Samozrejme, o váš apartmán sa celý rok staráme my, vy si len prídete vychutnať svoj domov v prírode.

Residence club je členom
najväčšej timeshare siete na svete

istockphoto_4874850-secluded-tropical-beach.jpgResidence Club je začlenený v skupine RCI, ktorá je najväčšou výmennou dovolenkovou skupinou na svete. Ponúka až 4 970 luxusných rezortov v takmer 100 krajinách sveta. Veľkosť, sila a história tejto značky je zárukou služieb na najvyššej úrovni. Členstvom v našom klube získate všetky výhody, ktoré RCI prináša. Luxusné rezorty vzdialené tisíce kilometrov môžete mať dnes na dosah ruky.

www.rci.com